PARTNER PORTALU

Olimpia Port z nowymi mieszkaniami

Grupa Archicom wprowadza do sprzedaży w dwóch kolejnych budynkach Olimpii Port 103 mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 22 kwietnia 2016 15:53

- Od początku roku notujemy bardzo dobre wyniki sprzedaży. Dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza nasze flagowe osiedle społeczne – Olimpia Port. To już drugie poszerzenie oferty w tym roku. W styczniu do sprzedaży trafiło 80 mieszkań, świadczy to o bardzo dużym zainteresowaniu jakim cieszy się ta inwestycja – mówi Rafał Jarodzki, wiceprezes Archicom.

We wprowadzonych do sprzedaży budynkach M5a i M5b osiedla Olimpia Port znajdą się mieszkania o najpopularniejszych powierzchniach od 38 do 84 mkw. W budynkach znajdzie się klub mieszkańca wyposażony m.in. w stół bilardowy, stół do tenisa stołowego i piłkarzyki. Ceny mieszkań zaczynają się od 5 550 zł za mkw.

Osiedle społeczne Olimpia Port oferuje rozległą infrastrukturę, która podnosi jakość i wygodę życia mieszkańców, atrakcyjne tereny zielone, place zabaw, wózkownie oraz klub mieszkańca. Ponadto, wykorzystując pobliskie dorzecze Odry, Archicom udostępni klientom, marinę oraz barki rzeczne, które mają pełnić funkcje kulturalno-rozrywkowe. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba ochrona, a wjazd na osiedle będzie chroniony szlabanem.

Grupa Archicom sprzedała w 611 mieszkań (17,5 proc. więcej w porównaniu do 2014 roku), w pierwszym kwartale 2016 r. sprzedaż wyniosła 215 mieszkań. Grupa planuje zwiększenie sprzedaży do ponad 1.000 mieszkań rocznie już od 2017 r.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych