PARTNER PORTALU

Olimpia Port z nowymi mieszkaniami

Grupa Archicom wprowadza do sprzedaży w dwóch kolejnych budynkach Olimpii Port 103 mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 22 kwietnia 2016 15:53

- Od początku roku notujemy bardzo dobre wyniki sprzedaży. Dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza nasze flagowe osiedle społeczne – Olimpia Port. To już drugie poszerzenie oferty w tym roku. W styczniu do sprzedaży trafiło 80 mieszkań, świadczy to o bardzo dużym zainteresowaniu jakim cieszy się ta inwestycja – mówi Rafał Jarodzki, wiceprezes Archicom.

We wprowadzonych do sprzedaży budynkach M5a i M5b osiedla Olimpia Port znajdą się mieszkania o najpopularniejszych powierzchniach od 38 do 84 mkw. W budynkach znajdzie się klub mieszkańca wyposażony m.in. w stół bilardowy, stół do tenisa stołowego i piłkarzyki. Ceny mieszkań zaczynają się od 5 550 zł za mkw.

Osiedle społeczne Olimpia Port oferuje rozległą infrastrukturę, która podnosi jakość i wygodę życia mieszkańców, atrakcyjne tereny zielone, place zabaw, wózkownie oraz klub mieszkańca. Ponadto, wykorzystując pobliskie dorzecze Odry, Archicom udostępni klientom, marinę oraz barki rzeczne, które mają pełnić funkcje kulturalno-rozrywkowe. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba ochrona, a wjazd na osiedle będzie chroniony szlabanem.

Grupa Archicom sprzedała w 611 mieszkań (17,5 proc. więcej w porównaniu do 2014 roku), w pierwszym kwartale 2016 r. sprzedaż wyniosła 215 mieszkań. Grupa planuje zwiększenie sprzedaży do ponad 1.000 mieszkań rocznie już od 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych