PARTNER PORTALU

Olimpia Port z pozwoleniem na użytkowanie

Osiedle Olimpia Port gotowe na przyjęcie ok. 290 nowych mieszkańców. Budynki kolejnego etapu otrzymały właśnie pozwolenie na użytkowanie.

Autor: HouseMarket.pl 08 lipca 2015 08:20

- Tempo sprzedaży w przypadku budynków S8 i S9 osiągnęło poziom 100 proc. sprzedanych lokali jeszcze przed zakończeniem prac budowlanych - komentuje Tomasz Sujak, dyrektor ds. handlowych Grupy Archicom.

Budynki S8 i S9 wraz z przylegającym garażem podziemnym zlokalizowane są w centralnej części osiedla, w pobliżu Parku Kolumba we Wrocławiu. W ramach oddawanego etapu znalazło się 127 mieszkań w układach 1-, 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 28 do 85 mkw. Wszystkie lokale znalazły swoich nabywców.  Otrzymane przez Archicom Marina zaświadczenie o ostateczności decyzji udzielającej pozwolenia na użytkowanie etapu 1-go etapu inwestycji pozwoli właścicielom na wprowadzenie się do nowych mieszkań zgodnie z zadeklarowanymi terminami.

Deweloper konsekwentnie rozwija ideę osiedli społecznych we Wrocławiu, wzbogacając tym samym tkankę miasta o kompleksowo zagospodarowane założenia urbanistyczne. Głównym założeniem inwestycji społecznych jest tworzenie więzi sąsiedzkich, których zawiązywanie mają ułatwiać przyjazne przestrzenie spotkań – place zabaw, gdzie najmłodsi wraz z rodzicami spędzają czas, klubów fitness, gdzie w sąsiedzkiej atmosferze szlifują formę czy klubów mieszkańca. - Mieszkańcy Olimpii Port już dziś korzystają z publicznego przedszkola Magellan, ścieżek rowerowych, klubu mieszkańca i fitness. Wkrótce kompleksowe zagospodarowanie osiedla zostanie uzupełnione o żłobek, aptekę, gabinet weterynaryjny i dwa lokale gastronomiczne. Cieszy nas, że całościowe podejście do projektowania, jakim charakteryzują się osiedla społeczne, sprawdza się – mówi Tomasz Sujak.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych