PARTNER PORTALU

Omulewska 26. Nowe mieszkania na Pradze

Matexi Polska wprowadza do sprzedaży pierwszy projekt na Pradze. Generalnym wykonawcą inwestycji przy Omulewskiej 26 wybrana została firma Łucz-Bud.

Autor: housemarket.pl 09 marca 2018 13:44

Matexi Polska wprowadza do sprzedaży, swoją pierwszą inwestycję na prawym brzegu Wisły – projekt Omulewska 26. W weekend 10-11 marca w godzinach 10-16 deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pierwszego etapu projektu podczas dni otwartych.

W pierwszej fazie budowy Matexi Polska zaoferuje swoim klientom 136 mieszkań w zróżnicowanych metrażach w przedziale od 27 do 89 mkw, ceny lokali w ofercie wahają się natomiast pomiędzy 6800-9300 złotych za metr kwadratowy.

Omulewska 26 to nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstające zaledwie kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna, co gwarantuje znakomitą komunikację z centrum miasta i pełen dostęp do bardzo szybko rozrastającej się infrastruktury tej części Warszawy.

Jest to także kolejny projekt przygotowany przez dewelopera w tandemie z projektantami z pracowni MKC Architektura, co jest zapowiedzią połączenia doskonałej funkcjonalności z elegancką i przyjazną formą architektoniczną budynków. Osiedle składać się będzie z kompleksu ośmiopiętrowych budynków o lekkiej, nowoczesnej architekturze wyróżniającej się ciemną, elegancką fasadą. W ramach pierwszego etapu zostanie zrealizowane także przestronne, zielone patio pomiędzy budynkami dając początek przyjazne zaplanowanej i eleganckiej przestrzeni wspólnej w którą wpisana jest całość projektu.

Matexi Polska nie ukrywa, iż projekt Omulewska 26 to inwestycja o podobnych założeniach jak ciesząca się niezwykłym zainteresowaniem Kolska od Nowa. Na wzór inwestycji po drugiej stronie Wisły, deweloper zamierza ponownie stworzyć miejsce dedykowane młodym, aktywnym i ciekawym świata mieszkańcom, również blisko Śródmieścia – tym razem jednak po praskiej stronie stolicy.

Matexi Polska przewiduje oddanie budynków pierwszego etapu pod koniec 2019 roku. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji wybrana została firma Łucz-Bud, która kontynuuje współpracę z Matexi zapoczątkowaną bardzo udaną realizacją projektu Apartamenty Marymont.

 


 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych