PARTNER PORTALU

Osada Kazimierza: Kameralne osiedle w Rumi

Osada Kazimierza to kameralny kompleks domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w Rumi u zbiegu ulic Kazimierskiej i Klonowej. W skład osiedla budowanego przez Nordcoop wchodzą domy wolnostojące oraz w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2016 10:58

W ramach ostatniego etapu powstaje osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. W ofercie będą mieszkania z ogrodem i garażem lub tarasem i miejscem postojowym zewnętrznym.

Dogodne usytuowanie względem stron świata zagwarantuje dobre nasłonecznienie. Mieszkania wybudowane zostaną systemem tradycyjnym z wykorzystaniem najnowszych technologii. Atutem osiedla jest jego lokalizacja. Położone jest na skraju centrum miasta, w pobliżu licznych terenów zielonych, a jednocześnie niedaleko od ważnych ciągów komunikacyjnych oraz sieci transportu publicznego.

Osada Kazimierza posiada dogodny dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa jednorodzinna. Wszystkie lokale dostępne są w programie Mieszkanie dla Młodych. Planowany odbiór mieszkań to czwarty kwartał 2016 r. Ceny zaczynają się od 339800 zł brutto za piętro/parter i od 283800 zł brutto za piętro/poddasze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych