PARTNER PORTALU

Osada Złotnicka powstaje w otoczeniu parków

W pierwszym etapie realizacji Osady Złotnickiej we Wrocławiu powstaną dwa budynki z 56 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni, od 33 do 90 mkw. Lokale posiadają balkony, tarasy, a na parterach przyległe ogródki.

Autor: HouseMarket.pl 11 maja 2016 16:16

Osada Złotnicka to nowa inwestycja firmy Jakon zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia, u zbiegu ulic Kosmonautów i Złotnickiej. Kompleks 10 budynków wielorodzinnych z lokalami użytkowymi i halą garażową powstaje w otoczeniu zielonych terenów Parku Złotnickiego i Parku Leśnickiego.

Doskonała lokalizacja pozwala na szybki i sprawny dojazd do centrum Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji autobusowej oraz tramwajowej.

W pierwszym etapie realizacji Osady Złotnickiej powstaną dwa budynki z 56 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni, od 33 do 90 mkw. Lokale posiadają balkony, tarasy, a na parterach przyległe ogródki. Cichobieżne widy i wózkarnie zapewnią wygodę rodzinom z dziećmi. Małą architekturę, zieleń, utwardzone miejsca postojowe, wytyczone alejki docenią z pewnością wszyscy mieszkańcy osiedla oraz ich goście.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych