PARTNER PORTALU

Osedle Mezzo już dostępne

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w ramach inwestycji Mezzo, położonej przy ulicy Krynickiej w gdańskiej dzielnicy Przymorze.

Autor: housemarket.pl 23 marca 2018 10:06

W ramach osiedla Mezzo docelowo powstaną dwa 8-piętrowe budynki. Inwestycja, wyróżniająca się wieloma ekologicznymi rozwiązaniami, zlokalizowana będzie w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska, w pobliżu biznesowego centrum miasta - Gdańska Oliwy. Dodatkowo w okolicy osiedla rozciąga się największy park w mieście: Park im. R. Reagana.

Termin przekazania lokali (znajdujących się w budynku B2) to III kwartał 2020 roku.

Autorem projektu budynków jest pracownia Rayss Szymański Architekci.

W budynku B2 zaplanowano 76 mieszkań o metrażach kształtujących się od 38,54 mkw do 78,10 mkw.

Mieszkania będą posiadać przeszklone loggie, tarasy i balkony w cenie mieszkania oraz ogródki - przynależne do mieszkań usytuowanych na parterze budynków. Ceny za mkw kształtują się od 6 900 zł do 9 180 zł. Docelowo dla mieszkańców osiedla przewidziano łącznie 138 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 52 komfortowe miejsca postojowe na terenie osiedla. Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym kształtuje się od 28 tys. zł do 42 tys. zł. Hala garażowa mieścić będzie 10 komórek lokatorskich w cenie 2 tys. zł mkw oraz 53 pomieszczenia rowerowe w cenie 2 200 zł mkw.

Na terenie osiedla znajdzie się bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych, atrakcyjnie zagospodarowane i indywidualnie zaprojektowane tereny zielone. Dla osób lubiących sportowy tryb życia, przewidziano urządzenia street workout - specjalnie wydzielone miejsce na terenie osiedla, w którym mieszkańcy będą mogli uprawiać aktywności sportowe.

Na życzenie klientów deweloper doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania w ramach programu Mieszkanie Pod Klucz.

Inwestycja wyróżniać się będzie wieloma ekologicznymi rozwiązaniami.

Hala garażowa przy niektórych stanowiskach posiadać będzie zasilanie elektryczne, umożliwiające wygodne ładowanie samochodów elektrycznych. Na terenie inwestycji znajdować się będą także miejsca postojowe dla rowerzystów oraz kilka wiat dla rowerów, skuterów. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli naprawić rowery w specjalnie do tego przeznaczonym punkcie osiedlowym.

Niedaleko osiedla znajduje się malownicza plaża, place rekreacyjne oraz rozbudowane ścieżki rowerowe. W okolicy znajduje się największy w Gdańsku park im. R. Reagana, w którym mieści się wiele atrakcji, zarówno dla starszych i młodszych, między innymi Kraina Zabawy dla dzieci. Wśród atrakcji sportowych w najbliższej okolicy znajdują się także parki rozrywki: Loopy’s World i Jumpcity (park trampolin). 

Niespełna 3 km od inwestycji znajduje się Zatoka Gdańska oraz molo Brzeźno. W sąsiedztwie osiedla, oprócz terenów zielonych, zlokalizowane są także największy gdańskie kompleksy biurowe: Arkońska Business Park, Alchemia, Olivia Business Centre. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych