PARTNER PORTALU

Osiedle Agata: mieszkania ze śródmiejskim charakterem

Podmiejskie osiedla mieszkaniowe mogą być równie atrakcyjne, jak te położone w centrum miast. Na dowód przedstawiamy inwestycję powstającą w podwrocławskich Siechnicach.

Autor: HouseMarket.pl 07 lipca 2016 14:29

Osiedle Agata to dwuetapowa inwestycja stanowiąca kompleks dwóch budynków wielorodzinnych zamykających bezpośrednią zabudowę nowo powstałego Rynku w Siechnicach. Śródmiejskiego charakteru nadadzą lokale użytkowe zaprojektowane w parterze budynku, z wejściami od strony Rynku.

We wrześniu/październiku br. zakończy się realizacja drugiego etapu inwestycji, w którym wybudowane zostanie 69 mieszkań, 2-, 3- i  4-pokojowych o pow. od 34,6 do 74,3  mkw. wraz z przynależnymi komórkami oraz 4 lokalami usługowymi o pow. od 59,1 do 156,9 mkw.  Do mieszkań na parterze budynku B przy ul. Kościelnej przylegać będą ogródki o powierzchni od 35,0 do 174 mkw.

Zmotoryzowani mogą wykupić miejsce postojowe w garażu podziemnym (pod klatkami nr 1 i 2 w budynku A przy ul. Jana Pawła II nr 25, 27) zaś uzupełnienie stanowić będą miejsca parkingowe na zewnątrz, które będą ogólnodostępne.  Nabywcy mieszkań  posiadać będą pomieszczenia gospodarcze (komórki) na tej samej kondygnacji co mieszkania. Budynek B jak i klatka nr 4 w budynku A przystosowana jest do użytku przez osoby niepełnosprawne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych