PARTNER PORTALU

Osiedle Apart Opieszyn rośnie we Wrześni

W pierwszym etapie wybudowano czteropiętrowy budynek. Obejmuje 24 mieszkania. W etapie drugim został dostawiony do niego bliźniaczy apartamentowiec obejmujący również 24 mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 08 stycznia 2016 09:11

W styczniu 2015 r. spółka Apart Opieszyn ruszyła z budową pierwszego i drugiego etapu, a w październiku 2015 roku deweloper rozpoczął budowę trzeciego etapu.

Osiedle Apart Opieszyn znajduje się w ścisłym centrum Wrześni. Z okien apartamentów będzie można podziwiać widok na ścieżki spacerowe oraz staw. W bliskim otoczeniu znajdują się supermarkety, szkoła średnia oraz boisko. Kilka minut spaceru dzieli inwestycję od rynku wrzesińskiego i wszystkich urzędów. Idealne połączenie z największą inwestycją we Wrześni - fabryką Volkswagena i autostradą A2.

W pierwszym etapie wybudowano czteropiętrowy budynek. Etap ten obejmuje 24 mieszkania. W etapie drugim został dostawiony do niego bliźniaczy apartamentowiec obejmujący również 24 mieszkania.

Etap trzeci to budowa drugiego czteropiętrowego budynku obejmującego 45 apartamentów i pomieszczenia handlowo-usługowe w parterze. Budynek posiada windę, która zjeżdża do podziemnej hali garażowej w której znajdują się miejsca postojowe i skrytki lokatorskie.

Ten etap inwestycji został zaprojektowany przez pracownię projektową Smok Grupa Projektowa z Ostrowa Wielkopolskiego.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych