PARTNER PORTALU

Osiedle Atmosfera sprzyja budowaniu więzi sąsiedzkich

Budowane przez Profit Development osiedle Atmosfera to zespół 10 eleganckich, jednoklatkowych budynków. Jasna elewacja z elementami z drewna w połączeniu z zielenią na terenie wspólnym tworzą przytulną przestrzeń do życia.

Autor: HouseMarket.pl 15 kwietnia 2016 14:05

Atmosfera jest częścią projektu Nowe Żerniki – modelowego osiedla, które będzie architektoniczną wizytówką Wrocławia – Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Osiedle ma charakter społeczny, czyli sprzyja budowaniu więzi sąsiedzkich. Dla wygody mieszkańców w każdej z klatek schodowych znajdzie się pomieszczenie dla rowerów, a w budynkach G, H, I, J – nowoczesne windy. Ponadto do mieszkań deweloper oferuje komórki lokatorskie i miejsca postojowe w hali garażowej.

Ekologiczne rozwiązania, takie jak zbiorniki retencyjne umożliwiające wykorzystanie wody opadowej do celów gospodarczych np. podlewania terenów zielonych w części wspólnej, skutecznie obniżą koszty utrzymania osiedla.

W inwestycji znajdą się mieszkania od układów jednopokojowych do czteropokojowych. Do wszystkich przylegają balkony lub loggie, a do wybranych, położonych na pierwszym piętrze - duże zielone tarasy o pow. do 180 mkw. Lokale wyposażone będą w drzwi wejściowe o najwyższej klasie (C) odporności na włamanie, które pozwolą obniżyć koszty ubezpieczenia nieruchomości. W lokalach na pierwszym piętrze zamontowane zostaną ponadto rolety zewnętrzne.

Wyjścia na tarasy zielone oraz wszystkie loggie będą wykończone drewnem. Okna zaprojektowano na tyle duże, żeby zagwarantowały optymalne naturalne oświetlenie, a wysokość pomieszczeń dochodzić ma do 2,80 m.

Każdy budynek zyska indywidualny charakter poprzez wyróżniającą barwę witryny oraz dzięki artystycznym zdjęciom, które ozdobią ściany w strefie wejściowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych