PARTNER PORTALU

Osiedle Atrium pnie się w górę

Osiedle grupy Partner zlokalizowane jest na styku poznańskiego Górczyna i Grunwaldu. Niedługo zakończy się pierwszy etap inwestycji, w którym większość mieszkań jest sprzedana. Aktualnie rozpoczyna się budowa drugiego etapu.

Autor: HouseMarket.pl 28 grudnia 2015 15:00

Działania związane z pierwszym etapem inwestycji idą zgodnie z założonym przez wykonawców harmonogramem. Trwają właśnie ostatnie prace nad budynkiem E, który jest zlokalizowany przy ulicy Bosej. Budowa ma się zakończyć w pierwszym kwartale 2016 roku.

Wszystkie mieszkania z tego budynku spełniają wymogi rządowego programu dopłat MdM i w większości zostały już sprzedane. Przyszli mieszkańcy będą mogli wprowadzić się już wiosną. Obecnie trwa ocieplanie budynku, niebawem rozpoczną się ostatnie prace wewnątrz.

Budowa nie zwalnia tempa i rozpoczęła się realizacja budynków C i D z drugiego etapu. Nad pracami, podobnie jak przy pierwszym etapie, czuwa firma R. Derdy, obecnie pracująca przy stropie nad halą garażową. Realizacja projektu skończy się w trzecim kwartale 2016 roku. Powstanie 46 mieszkań o powierzchniach od 35,51 do 101,67 mkw. Ceny lokali rozpoczynają się od 4860 zł za mkw.

Wszystkie będą oddane do użytku w stanie deweloperskim. Do tych na parterze należą ogródki, natomiast te na piętrze wyposażono w balkony. Deweloper zadba też o małą architekturę – powstanie plac zabaw i dziedziniec z ławkami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych