PARTNER PORTALU

Osiedle Awangarda III. Trwają prace na poziomie parteru

Bydgoskie osiedle Awangarda III powstaje przy ul. Bydgoskich Olimpijczyków. Składa się z trzech budynków. Zaprojektowano na nim ponad 100 mieszkań. Część z nich będzie dwupoziomowa.

Autor: HouseMarket.pl 24 lutego 2016 13:21

Tereny pomiędzy ulicami Kaliskiego i Igrzyskową są sukcesywnie zabudowywane przez deweloperów. Jak tłumaczy bydgoski magistrat są one dobrze uzbrojone, a wraz z uruchomieniem linii tramwajowej do Fordonu bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W tym rejonie powstaje między innymi osiedle Awangarda III. Inwestorem jest firma Budstol Invest. Obecnie wykonywane są prace konstrukcyjne na poziomie parteru.

Osiedle składać ma się z trzech budynków wielorodzinnych. Mają je wyróżniać m.in. mieszkania z własnymi ogródkami, lokale dwupoziomowe z antresolą i przestronnymi tarasami widokowymi na ostatniej kondygnacji. Wszystkie budynki będą wyposażone w nowoczesne, cichobieżne windy zapewniające komunikację od poziomu garaży do ostatniej kondygnacji.

W dwóch budynkach znajdą się garaże indywidualne, a w jednym - hala garażowa. Osiedle od południa sąsiaduje z lasem. W związku z intensywną zabudową tej części Fordonu ulica Bydgoskich Olimpijczyków została przebudowana. Inwestycja kosztowała 2,8 mln zł. Prace budowlane zakończyły się na początku lutego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych