PARTNER PORTALU

Osiedle Awangarda III. Trwają prace na poziomie parteru

Bydgoskie osiedle Awangarda III powstaje przy ul. Bydgoskich Olimpijczyków. Składa się z trzech budynków. Zaprojektowano na nim ponad 100 mieszkań. Część z nich będzie dwupoziomowa.

Autor: HouseMarket.pl 24 lutego 2016 13:21

Tereny pomiędzy ulicami Kaliskiego i Igrzyskową są sukcesywnie zabudowywane przez deweloperów. Jak tłumaczy bydgoski magistrat są one dobrze uzbrojone, a wraz z uruchomieniem linii tramwajowej do Fordonu bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W tym rejonie powstaje między innymi osiedle Awangarda III. Inwestorem jest firma Budstol Invest. Obecnie wykonywane są prace konstrukcyjne na poziomie parteru.

Osiedle składać ma się z trzech budynków wielorodzinnych. Mają je wyróżniać m.in. mieszkania z własnymi ogródkami, lokale dwupoziomowe z antresolą i przestronnymi tarasami widokowymi na ostatniej kondygnacji. Wszystkie budynki będą wyposażone w nowoczesne, cichobieżne windy zapewniające komunikację od poziomu garaży do ostatniej kondygnacji.

W dwóch budynkach znajdą się garaże indywidualne, a w jednym - hala garażowa. Osiedle od południa sąsiaduje z lasem. W związku z intensywną zabudową tej części Fordonu ulica Bydgoskich Olimpijczyków została przebudowana. Inwestycja kosztowała 2,8 mln zł. Prace budowlane zakończyły się na początku lutego.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych