PARTNER PORTALU

Osiedle Azymut. Okno z widokiem na Zatokę Gdańską

W Gdyni powstanie nowe osiedle Azymut. Nowoczesna rośnie w dzielnicy Mały Kack, w bliskiej odległości od orłowskiego mola. Do oferty już trafiły 193 mieszkania.

Autor: housemarket.pl 29 sierpnia 2017 13:08

Osiedle Azymut powstanie przy ul. Strzelców w południowej części Gdyni. Inwestycja zostanie zlokalizowana w sąsiedztwie lasów i popularnych centrów handlowych: Riviera i Klif. Mieszkańcy będą mogli się cieszyć także wyjątkowymi widokami na Zatokę Gdańską.

W bliskiej odległości osiedla przebiega trójmiejska obwodnica, która ułatwi komunikację z Gdańskiem i Sopotem. Dużym atutem jest także zlokalizowany blisko przystanek kolei metropolitarnej Karwiny, dzięki któremu szybko i komfortowo można dojechać do centrum Gdyni, lotniska Rębiechowo i Gdańska Wrzeszcza.

Inwestycja będzie składać się z 7 budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych. Projekt uzupełnią słoneczne balkony i szerokie tarasy, natomiast do mieszkań na parterze będą przylegać ogródki. W każdym z budynków do dyspozycji mieszkańców będzie nowoczesna winda.

Teren osiedla Azymut będzie częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. W ramach inwestycji zaplanowano także trzy funkcjonalne hale garażowe pod budynkami, piwnice i ogólnodostępne miejsca postojowe. Zaprojektowano też wózkarnię, rowerownię i plac zabaw wzbogacony o zewnętrzne urządzenia do ćwiczeń.

Osiedle będzie miało nowoczesny design, a oryginalną architekturę inwestycji podkreślą dodatkowo efektowne ściany oporowe z kamienia tzw. gabiony.

Prace budowlane związane z inwestycją już się rozpoczęły. Do oferty trafiły 193 mieszkania o powierzchni od 34,6 mkw. do 96,1 mkw.

Ceny brutto lokali rozpoczynają się od 7.020 zł za mkw.

Planowany termin zakończenia budowy to 30 czerwca 2019 roku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych