PARTNER PORTALU

Osiedle Azymut pnie się w górę

Trwają prace związane z budową jednej z najnowszych inwestycji Inpro w Gdyni - osiedla Azymut. Projekt realizowany jest zgodnie z harmonogramem, planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2019 roku. W aktualnej ofercie pozostało 175 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

Autor: housemarket.pl 26 lutego 2018 10:33

Osiedle Azymut zlokalizowane jest przy ulicy Wielkopolskiej w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack. Niewątpliwie jednym z największych atutów inwestycji jest przepiękny widok na pobliskie lasy i Zatokę Gdańską, którym będą mogli cieszyć się przyszli mieszkańcy. Zaledwie 3,5 km od osiedla mieści się słynne orłowskie molo oraz wjazd na trójmiejską obwodnicę.

Inwestycja jest świetnie skomunikowana. W najbliższej okolicy osiedla powstała nowa stacja Pomorskiej Kolei Metropolitarnej-Karwiny. Nowy przystanek ułatwi mieszkańcom dojazd do centrum Gdyni, lotniska Rębiechowo i Gdańska Wrzeszcza.

Projekt osiedla zakłada powstanie 7 budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych wyposażonych w windy. Oryginalny design zostanie podkreślony efektownymi ścianami oporowymi z kamienia tzw. gabionami.

Teren inwestycji będzie częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zaprojektowano nowoczesną halę garażową oraz piwnice. Powstanie także rowerownia, wózkarnia, ogólnodostępne miejsca postojowe i plac zabaw dla najmłodszych, wzbogacony o zewnętrzne urządzenia do ćwiczeń.

Planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2019 roku. W aktualnej ofercie znajdują się 175 mieszkań o powierzchni od 35 mkw do 96 mkw. Ceny brutto lokali rozpoczynają się od 7020 zł za mkw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych