PARTNER PORTALU

Osiedle Beuforta. Mieszkania blisko portu

Nowoczesna zabudowa, osiedlowe atrakcje umożliwiające zabawę i integrację międzysąsiedzką, malownicze otoczenie - ruszyła sprzedaż osiedla Beauforta, zlokalizowanego w gminie Kosakowo graniczącej z Gdynią.

Autor: housemarket.pl 02 sierpnia 2017 14:10

Gdański Euro Styl z grupy Dom Development rozpoczął sprzedaż nowej inwestycji w gminie Kosakowo graniczącej z Gdynią. Wieloetapowe, nowoczesne Osiedle Beauforta powstaje w niedalekiej odległości od ulicy Płk. Stanisława Dąbka.

W I etapie inwestycji Euro Styl oferuje 21 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej strukturze i powierzchni – od 35,84 mkw. do 79,04 mkw., z których każde będzie miało balkon. Ceny za mkw. zaczynają się od 4950 zł brutto za metr kwadratowy mieszkania. Dodatkowo na parterze budynku znajdzie się 5 lokali usługowych od 43 do 89 mkw. Zaplanowano również 26 lokali w 3-piętrowym budynku. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to I kwartał 2019 roku.

Atutem Osiedla Beauforta są lokalizacja w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, kameralna zabudowa nawiązująca do architektury nadmorskich kurortów oraz rozbudowana infrastruktura sportowa i rekreacyjna, która zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu niezależnie od pory roku. Mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z zadaszonego Portu Beauforta ze stanowiskami do gier planszowych i zręcznościowych czy wyposażenia sportowego dla dzieci na terenie ogólnodostępnym, np. ścianki wspinaczkowej, skate parku, stołu do ping-ponga. Na terenie inwestycji powstanie zbiornik retencyjny, pełniący także funkcję rekreacyjną - oczka wodnego ze strefą relaksu. Osiedle otoczone zielenią jest doskonale skomunikowane z centrum miasta Gdynia i Trójmiastem.

Docelowo na terenie inwestycji powstanie łącznie ok. 600 lokali w 24 budynkach o niskiej zabudowie. Projekt I etapu osiedla przygotowało konsorcjum pracowni Rayss Szymański Architekci i Degutis Studio.

Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców zaplanowano jednopoziomowy podziemny garaż z 17 miejscami parkingowymi. Cena miejsca standardowego to 19 tys zł. Na terenie budynku będzie dostępnych także 9 boksów w cenie 1700 zł/ mkw. W ofercie znajduje się 12 komórek lokatorskich w cenie 1900 zł/ mkw. Dodatkowo w sprzedaży będzie 5 lokali usługowych.

- W chwili obecnej  uruchamiamy sprzedaż naszego nowego projektu jakim jest  Osiedle Beauforta. Chcielibyśmy, by właśnie ta inwestycja stała się najbardziej prospołecznym osiedlem, które powstanie na terenie Gdyni - Północ. Z myślą o mieszkańcach powstaje osiedle o przyjaznej atmosferze, zachęcające do relaksu jak i szeroko rozumianej aktywności sportowej oraz  integracji, możliwej do zrealizowania dzięki przemyślanej i odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni wspólnej. Istotnym dopełnieniem są walory nadmorskiego terenu zlokalizowane w niedalekiej odległości od osiedla. Inwestycja spodoba się zarówno osobom szukającym wytchnienia po ciężkim dniu pracy jak i mieszkańcom, którzy cenią sobie  sportowe wyzwania - mówi Ewa Nowicka, dyrektor sprzedaży w firmie Euro Styl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych