PARTNER PORTALU

Osiedle Bezpieczna – mieszkania wokół Odry

Budowane przez Inter-ES Deweloper osiedle oferuje 84 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 107 mkw. z balkonami. Niektóre lokale mają zielone trasy o powierzchni do 40 mkw. Budynek posiada sześć kondygnacji z antresolami w części zachodniej.

Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2016 10:52

Inter-ES Deweloper buduje Osiedle Bezpieczna bezpośrednio przy ul. Bezpiecznej na osiedlu Różanka we Wrocławiu, w pobliżu terenów rekreacyjnych wokół rzeki Odry.

Doskonała lokalizacja gwarantuje bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych, szkół, uczelni oraz placówek zdrowia. Dodatkowym atutem jest zlokalizowany przy osiedlu basen oraz boiska sportowe. Oryginalna architektura, przemyślany układ pomieszczeń, słoneczne tarasy to efekt współpracy z renomowaną pracownią projektową APP Konarzewski.

Osiedle oferuje 84 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 107 mkw. z balkonami oraz niektóre mieszkania z trasami zielonymi o powierzchni do 40 mkw. Deweloper sprzedał już 30 lokali.
Budynek posiada sześć kondygnacji z antresolami w części zachodniej.

W każdej klatce schodowej znajduje się winda, która pierwszy przystanek ma w garażu podziemnym. Na kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany parking wielostanowiskowy z 99 miejscami dla samochodów osobowych. Bezpośrednio od ulicy Bezpiecznej na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe.

Planowany termin przekazywania pierwszych mieszkań to drugi kwartał 2016 r. Obecnie stan zaawansowania prac na budowie wynosi 70 proc.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych