PARTNER PORTALU

Osiedle Bielana. Drugi budynek do wzięcia

Osiedle Bielana, które wkrótce powstanie w Opolu to kolejna mieszkaniowa inwestycja Rembudu. Deweloper oferuje 128 mieszkań rozlokowanych w dwóch czterokondygnacyjnych budynkach dwuklapkowych. Ruszyła sprzedaż drugiego z nich.

Autor: HouseMarket.pl 30 grudnia 2016 12:08

Inwestycja posiada mieszkania o wysokim standardzie. Za projekt odpowiada opolskie biuro Architop. Osiedle wyróżniają duże antresole, balkony i przynależne do lokali mieszkalnych ogródki oraz piwnice.

Inwestycję wzbogacono o niezależne zespoły parkingowe. Pod każdym budynkiem przewidziano sporej wielkości garaż podziemny. Ponadto projekt przewiduje standardowe parkingi zewnętrzne. Całość zostanie ogrodzona, a na posesji znajdzie się plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. W każdym budynku osiedla jest winda, która obsługuje budynek od piwnicy aż po ostatnią kondygnację.

Wszystkie mieszkania są więc dostępne zarówno dla osób niepełnosprawnych, starszych, jak i matek z wózkami. Jest to bardzo ważny argument użytkowy, ponieważ w tego typu budynkach nie jest to wymagane.

Klient ma możliwość zaplanowania układu mieszkania. Z każdym nabywcą deweloper spotyka się na etapie budowy i indywidualnie ustala zmiany w lokalu mieszkalnym. Jeżeli nie przekraczają zakresu robót zgodnych z dokumentacją techniczną – przyszły właściciel nie ponosi dodatkowych kosztów.

W ofercie jest również opcja łączenia lokali mieszkalnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wybudować lokale o powierzchni np. 110 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych