PARTNER PORTALU

Osiedle Brzozowe Zacisze zaprasza na dni otwarte

Dom.developer organizuje w sobotę 12 marca dni otwarte Osiedla Brzozowe Zacisze. Atrakcją spotkania ma być Mafiosso Food Truck z Łodzi. Na miejscu dostępni będą również doradcy kredytowi z Notus Doradcy Finansowi.

Autor: HouseMarket.pl 10 marca 2016 11:59

Na trzeci etap Brzozowego Zacisza na wrocławskich Maślicach złoży się 113 mieszkań, od jednopokojowych do czteropokojowych. Większość lokali spełnia kryteria programu Mieszkanie dla Młodych. Osiedle tworzą jednopoziomowe i dwupoziomowe mieszkania w trzykondygnacyjnych budynkach. Do wyboru są lokale z tarasem, ogrodem lub balkonem.


W pierwszym etapie projektu deweloper zbudował 76 mieszkań, a w drugim – 47.

Na osiedlu są nastrojowe alejki, wytyczone pośród smukłych brzózek. Bardzo blisko Brzozowego Zacisza, a jednocześnie na tyle daleko, by nie zakłócać spokoju mieszkańców, znajduje się Obwodnica Autostradowa Wrocławia, Stadion Miejski oraz WakePark. W pobliżu zlokalizowane są także sklepy spożywcze, apteka, salony urody, obiekty sportowe, fitness club oraz nowa szkoła i przedszkole.

Na terenie inwestycji znajduje plac zabaw. Osiedle jest monitorowane i solidnie ogrodzone. W pierwszym etapie deweloper wybudował 84 miejsca parkingowe w podziemnym garażu i 18 na zewnątrz. W drugim - 46 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 9 naziemnych. Na trzeci zaplanowano 131 miejsc. Zakończenie trzeciego etapu nastąpi 30 września 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych