PARTNER PORTALU

Osiedle Bursztynowe czeka na stropy nad piwnicą

Awz Deweloper kończy murowanie ścian piwnicznych. Wykonuje również belki konstrukcyjne i przygotowuje się do ułożenia pierwszych stropów nad piwnicą. Pojawią się one już w przyszłym tygodniu.

Autor: HouseMarket.pl 18 lutego 2016 13:35

Jednocześnie firma wykonuje izolację typu ciężkiego w technologii niemieckiej firmy Botament, która gwarantuje suchość i szczelność pomieszczeń piwnicznych.

Bardzo ważne, choć później niewidoczne, jest zagospodarowanie wody deszczowej z terenu całej nieruchomości. W tym celu deweloper wymienił grunt i wykonuje systemowe rozwiązanie firmy Hauraton, które zapewni wieloletnie i bezobsługowe użytkowanie nieruchomości.

Osiedle Bursztynowe leży na granicy Niemcza i Osielska, zaledwie 7 km od ścisłego centrum Bydgoszczy. Każdy budynek ma tylko dwa piętra i poddasze, a powierzchnia zabudowy to 20 proc. całej powierzchni działki. Na osiedlu powstaną 52 mieszkania o metrażach od 36 do 90 mkw.

Duże możliwości adaptacyjne pozwalają na łączenie lokali lub przygotowanie indywidualnej aranżacji na podstawie wytycznych klienta, również w opcji wykończenia pod klucz. Lokale wyróżniać się będą dużymi, panoramicznymi oknami balkonowymi. Balkony mają liczyć około 10 mkw. W każdym budynku zaplanowano garaże indywidualne i komórki lokatorskie. Cały teren zostanie ogrodzony, oświetlony i objęty monitoringiem. Planowany termin oddania: II kwartał 2017 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych