PARTNER PORTALU

Osiedle Bursztynowe z nowymi ścianami

Ściany pierwszego piętra Osiedla Bursztynowego w budynkach B i C są już wymurowane. W tym tygodniu AWZ Deweloper położył stropy nad pierwszym piętrem. W budynku A właśnie się rozpoczyna murowanie ścian pierwszego piętra.

Autor: HouseMarket.pl 13 maja 2016 13:37

Osiedle Bursztynowe II to kolejny etap kameralnej inwestycji AWZ Deweloper położonej na granicy Niemcza i Osielska, zaledwie 7 km od ścisłego centrum Bydgoszczy. Każdy budynek ma tylko dwa piętra i poddasze, a powierzchnia zabudowy to 20 proc. całej powierzchni działki. Na osiedlu powstaną 52 mieszkania o metrażach od 36 do 90 mkw.

Duże możliwości adaptacyjne pozwalają na łączenie lokali lub przygotowanie indywidualnej aranżacji na podstawie wytycznych klienta, również w opcji wykończenia pod klucz. Lokale wyróżniać się będą dużymi, panoramicznymi oknami balkonowymi.

Balkony mają liczyć około 10 mkw. W każdym budynku zaplanowano garaże indywidualne i komórki lokatorskie. Cały teren zostanie ogrodzony, oświetlony i objęty monitoringiem. Planowany termin oddania: II kwartał 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych