PARTNER PORTALU

Osiedle Cytrusowe: kolejne budynki są już w sprzedaży

Do oferty sprzedaży dewelopera Euro Styl trafiły niedawno kolejne dwa budynki osiedla Cytrusowego – A14 i A15. Inwestycja zlokalizowana jest na granicy gdańskich Łostowic oraz miejscowości Kowale.

Autor: Housemarket.pl 03 listopada 2015 10:21

Na terenie Osiedla Cytrusowego i sąsiadującego z nim osiedla Nowy Horyzont znajduje się bogata oferta sportowo-rekreacyjna: sale do gry w squasha, korty do gry w tenisa, wielofunkcyjne boisko, klub fitness, duży plac zabaw dla dzieci, a także wiele różnych sklepów i lokali handlowo-usługowych.

W październiku przekazano klucze mieszkańcom, którzy zakupili lokale w budynkach A8 i B7. W sprzedaży zostało jeszcze kilka mieszkań gotowych do odbioru, ale również jest w czym wybierać spośród nowej oferty kolejnych budynków powstających na terenie osiedla.

Ceny lokali mieszkalnych rozpoczynają się już od niespełna 153 tys. zł. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do dopłat rządowych programu Mieszkanie dla Młodych.

W celu dokładnego zweryfikowania oferty, można wybrać się na teren osiedla, przyjrzeć się powstałym już budynkom oraz ofercie handlowo-usługowej Nowego Horyzontu, a także odwiedzić biuro sprzedaży Euro Styl, które od poniedziałku do piątku funkcjonuje na ternie osiedla Nowy Horyzont.

Deweloper Euro Styl w ostatnim kwartale tego roku zakończył ostatnie etapy budowy w trzech gdyńskich inwestycjach: Osiedlu Morskim, Osiedlu Nawigator i Apartamentach Conrada, a w rejonie gdańska zakończyły się kolejne etapy rozbudowy Osiedla Cytrusowego oraz Nowego Horyzontu. Z tej okazji wprowadził również promocyjne ceny mieszkań.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych