PARTNER PORTALU

Osiedle Diamentowe odmienia Konin

Osiedle Diamentowe to spójny architektonicznie kompleks budynków mieszkalnych zlokalizowanych w południowej części Konina. W dziewięciu pięciokondygnacyjnych budynkach znajdzie się łącznie 551 mieszkań i 141 garaży.

Autor: HouseMarket.pl 08 stycznia 2016 15:53

W budowanych przez Jhm Development budynkach zaplanowano cichobieżne windy, ogólnodostępne wózkownie oraz komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Ciągi komunikacyjne w budynkach przystosowane są do potrzeb rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Na terenie inwestycji znajdzie się kolorowy i bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz ogólnodostępne miejsca postojowe.

Realizacja inwestycji podzielona została na pięć etapów.

Pierwszy etap budowy osiedla zakończył się w czerwcu 2014 roku. Budowa drugiego etapu inwestycji rozpoczęła się w maju 2015 r., a zakończenie prac budowlanych nastąpi we wrześniu 2016 r.

W ramach realizacji projektu powstaną dwa kolejne budynki, w których znajdą się 134 mieszkania o metrażach od 27,90 do 81,39 mkw. Będą to lokale od jednopokojowych do czteropokojowych. Na ostatniej kondygnacji obu budynków zaprojektowane zostały dominanty. W każdej znajdą się cztery apartamenty z przestronnymi tarasami spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Deweloper obecnie w ofercie posiada 121 gotowych do zamieszkania lokali oraz 22 garaże.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych