PARTNER PORTALU

Osiedle Diamentowe z lokalami do zamieszkania

JHM Development ma obecnie w ofercie 130 gotowych do zamieszkania lokali oraz 24 garaże. Wybudowane przez dewelopera osiedle jest kompleksem budynków w południowej części Konina.

Autor: HouseMarket.pl 30 grudnia 2015 15:16

W dziewięciu pięciokondygnacyjnych budynkach znajdzie się łącznie 551 mieszkań i 141 garaży. Zaplanowano cichobieżne windy, ogólnodostępne wózkownie oraz komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Ciągi komunikacyjne przystosowane są do potrzeb rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Na terenie inwestycji znajdzie się kolorowy i bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz ogólnodostępne miejsca postojowe.

Realizacja inwestycji podzielona została na pięć etapów. Pierwszy etap budowy osiedla zakończył się w czerwcu 2014 roku. Budowa drugiego etapu inwestycji rozpoczęła się w maju 2015r., a zakończenie prac budowlanych nastąpi we wrześniu 2016 r.

W ramach realizacji projektu powstaną dwa kolejne budynki, w których znajdą się 134 mieszkania oraz 26 garaży. Lokale - od jednopokojowych do czteropokojowych - mają metraże od 27,90 do 81,39 mkw. Na ostatniej kondygnacji obu budynków zaprojektowane zostały dominanty. W każdej znajdą się cztery apartamenty z tarasami. Obecnie w ofercie JHM Development posiada 130 gotowych do zamieszkania lokali oraz 24 garaże.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych