PARTNER PORTALU

Osiedle dla Rodziny powstaje w sercu Wzgórz Krzesławickich

Spółka Mieszkaniowa Salwator buduje Osiedle dla Rodziny w Nowej Hucie przy ul. Niebyłej. Nowa inwestycja mieści się poza centrum miasta, ale za to w sąsiedztwie zieleni i z dobrym połączeniem komunikacyjnym. Ceny zaczynają się od 4399 zł za metr kwadratowy.

Autor: HouseMarket.pl 16 maja 2016 13:18

Osiedle będzie składać się z czterech wielorodzinnych budynków - w sumie ok. 200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Spółka Mieszkaniowa Salwator zaplanowała też garaże podziemne oraz wydzielone strefy rekreacji z placem zabaw dla dzieci, zielenią oraz elementami małej architektury.

Inwestycja podzielona została na etapy: w pierwszym powstał budynek „A”, w którym znajdują się 72 mieszkania. Drugi pomieści 64 lokale z dużymi tarasami i balkonami.

Czterokondygnacyjny budynek B ukierunkowany będzie dłuższymi elewacjami w kierunku północ-południe. Jego środkowym akcentem jest trzon windy i klatki schodowej, od którego odchodzą dwa skrzydła ustawione względem siebie pod kątem.

Ostatnia kondygnacja jest częściowo cofnięta w stosunku do elewacji zewnętrznej niższych kondygnacji. Układ budynków w całej inwestycji jest swobodny. Pomiędzy blokami zlokalizowany jest ciąg pieszy wraz z nasadzeniami zieleni, stanowiący wewnętrzne założenie parkowe.

Wjazd do garażu podziemnego ze względu na ukształtowanie terenu oraz układ budynków usytuowany jest od strony północnej. Klatka schodowa oraz winda są dostępne bezpośrednio z zewnątrz budynku i łączy wszystkie kondygnacje od garażu podziemnego, aż do ostatniej kondygnacji.

Z głównego hallu na każdej kondygnacji odchodzą korytarze z których dostępne są wejścia do poszczególnych mieszkań. Termin ukończenia Osiedla dla Rodziny zaplanowano w roku 2017. Mieszkania kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych