PARTNER PORTALU

Osiedle Dobrego Dnia: Zaciszny adres we Wrocławiu

Firma Eco Scala rozpoczęła sprzedaż drugiego etapu wrocławskiego Osiedla Dobrego Dnia. Przy cichej, kameralnej ulicy Nowogródzkiej, w otoczeniu domów jednorodzinnych, powstaną dwa budynki z 43 lokalami mieszkalnymi.

Autor: HouseMarket.pl 21 kwietnia 2016 15:18

Oferta Osiedla Dobrego Dnia skierowana jest do tych, którzy nie chcąc rezygnować z udogodnień miejskiej infrastruktury szukają zacisznego adresu we Wrocławiu. Większość mieszkań w ofercie osiedla spełnia kryteria programu Mieszkanie dla Młodych.

Przy cichej, kameralnej ulicy Nowogródzkiej, w otoczeniu domów jednorodzinnych, powstaną dwa budynki z 43 lokalami mieszkalnymi. Budowa i sprzedaż osiedla została podzielona na dwa etapy.

W pierwszym powstaną 23 mieszkania. Ich budowa trwa. Odbiór inwestycji przewidziano na trzeci kwartał 2016 r. W drugim etapie deweloper zbuduje 20 lokali. Rozpoczęcie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2016 r.

W każdej jednostce szeregu zaprojektowano dom lub tylko dwa mieszkania: parter i piętro z antresolą. Do każdego lokalu należy wiata lub miejsce postojowe na posesji, natomiast w bryle większych domów znajdują się garaże. Do wszystkich nieruchomości przylegają też przestronne ogrody lub tarasy.

Nieruchomości zostaną oddane do odbioru w standardzie deweloperskim.

Ulica Nowogródzka we Wrocławiu otoczona jest niską, jednorodzinną zabudową oraz terenami spacerowymi. W odległości krótkiego spaceru znajduje się urokliwy, starannie odnowiony rynek historycznego Psiego Pola, z knajpkami, sklepikami i punktami usługowymi.

W pobliżu osiedla są szkoły, przedszkola, przychodnie, a także kościół i poczta. Osiedle jest doskonale skomunikowanie z centrum miasta. Dojazd do centrum zajmuje w godzinach szczytu nie więcej niż 20 minut. Pobliski węzeł AOW zapewnia mieszkańcom ekspresowe połączenie z pozostałymi dzielnicami Wrocławia. Niezmotoryzowanych ucieszy oddalona o kilka minut spaceru pętla autobusowa na ulicy Litewskiej z 6 liniami autobusowymi (w tym pospieszna N i szczytowa 131) oraz pobliski duży węzeł komunikacji miejskiej Psie Pole.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych