PARTNER PORTALU

Osiedle Dzwonków. Bliźniaki w unikalnym wydaniu

Immobart realizuje nietypową inwestycję w Nowej Woli pod Warszawą. Oprócz domów wolnostojących, na Osiedlu Dzwonków znajdą się bliźniaki duwlokalowe, odseparowane od siebie o 2 metry.

Autor: HouseMarket.pl 08 marca 2017 10:03

Osiedle Dzwonków obejmować będzie 20 budynków dwulokalowych (40 lokali mieszkalnych) w zabudowie bliźniaczej oraz osiem budynków wolnostojących. Projektowane obiekty będą miały jednolity charakter. Ceny domów zaczynają się od 415 tys. zł. 

Osiedle powstanie w czterech etapach. W każdym z nich wybudowane zostanie 5 budynków dwulokalowych (10 lokali mieszkalnych) oraz 2 budynki wolnostojące. Lokale mieszkalne pomimo zabudowy bliźniaczej, odseparowane będą od siebie o ponad 2 metry.

Mieszkania mają powierzchnię użytkową 75 mkw. Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi parter i piętro pełnej wysokości (parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, wiatrołap, druga kondygnacja - dwie sypialnie, łazienka, korytarz). Do każdego lokalu przynależy: ogródek do wyłącznego korzystania w cenie lokalu (ogródki około 90-metrowe), dwa miejsca parkingowe i poddasze do własnej adaptacji (metraż poddasza nie jest wliczony do powierzchni użytkowej lokalu).

Domy wolnostojące mają powierzchnię użytkową ok. 93 mkw. (parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, wiatrołap, druga kondygnacja - dwie sypialnie łazienka, korytarz, poddasze - otwarta przestrzeń). Na wydzielonym gruncie urządzone będą ogródki o powierzchni około 90 metrów lub 200 metrów oraz dwa miejsca parkingowe.

Koncepcja zagospodarowania całego osiedla została zaaranżowana w sposób eliminujący powierzchnię wspólną, co pozwala na dodatkowe oszczędności.

Zakończenie budowy pierwszego etapu Osiedla Dzwonków zaplanowano na drugi kwartał 2017 r.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych