PARTNER PORTALU

Osiedle Enclave. Z myślą o rodzinie

Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna sprzedaż mieszkań w inwestycji Enclave. To rodzinne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane przy ulicy Bolesława Prusa 45 w Pruszkowie, w przyjaznej i zielonej okolicy. Projekt zrealizowany zostanie w dwóch etapach. Planowany termin oddania mieszkań do użytku przypada na IV kwartał 2019 roku.

Autor: housemarket.pl 05 grudnia 2017 14:27

Projekt Enclave to rodzinna inwestycja mieszkaniowa, skierowana do tych, którzy pragną cieszyć się chwilami spędzanymi wspólnie z najbliższymi. Osiedle znajduje się w atrakcyjnym centrum Pruszkowa, w otoczeniu zieleni, w pobliżu licznych miejsc rekreacji, placówek edukacyjnych oraz infrastruktury użytkowej. Przyjazne otoczenie w postaci kameralnej i niskiej zabudowy zachęca do mieszkania rodziny z dziećmi oraz miłośników aktywnego wypoczynku.

W okolicy inwestycji zlokalizowane są: pierwszy w Polsce kryty tor kolarski, korty tenisowe, stadion lokalnej drużyny piłkarskiej oraz pływalnia ze zjeżdżalniami.

W ramach projektu powstaną liczne miejsca integracji oraz wypoczynku dla mieszkańców. Na terenie osiedla zaprojektowane zostały między innymi plac zabaw, górka do saneczkowania, boisko sportowe oraz pokój kinowy. Wszystko to sprawia, że projekt ten tworzy nowoczesną, przyjazną oraz bogatą w liczne możliwości rozrywki enklawę, w której można cieszyć się życiem rodzinnym i towarzyskim.

Jednocześnie, odległość do Centrum Warszawy wynosi ok. 15 km, czyli tyle samo ile w przypadku stołecznej Białołęki. Dotarcie Alejami Jerozolimskimi do biznesowych części miasta zajmuje około 30 minut. Natomiast drogami S2 i S8 można sprawnie dostać się również do innych dzielnic miasta. Ponadto w odległości 1,5 km znajduje się dworzec kolejowy, skąd pociągami podmiejskimi WKD można również szybko dotrzeć do Centrum.

– Enclave to jeden z naszych pierwszych i flagowych projektów w ramach aglomeracji warszawskiej. Prężny i intensywny rozwój powiatów podwarszawskich sprawia, że stają się one niezwykle atrakcyjne jako miejsce do mieszkania na długie lata. Są one bardzo dobrze skomunikowana z Centrum Warszawy. Pruszków, Komorów, Milanówek i Podkowa Leśna to urokliwe miejscowości, z charakterystyczną kameralną i niską zabudową, gdzie można wypocząć w otoczeniu zieleni. To jest właśnie kwintesencja funkcji, jaką pełnić ma Enclave - czyli typowo rodzinne osiedle mieszkaniowe - powiedział Pierre Vincent Pasquet, dyrektor warszawskiej agencji w firmie Bouygues Immobilier Polska.

Inwestycja składać się będzie z pięciu 3-piętrowych budynków. Pierwszy etap obejmuje
151 mieszkań, wraz 83 standardowymi miejscami parkingowymi oraz 74 miejscami rodzinnymi na dwa samochody. Natomiast drugi etap budowy obejmuje 126 lokali mieszkaniowych. Enclave zaprojektowana została w minimalistycznej i nowoczesnej stylistyce, co podkreśla
szaro-biała kolorystyka elewacji oraz jej modułowe wykończenie.

Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany. Bezpieczeństwo i komfort zapewnią mieszkańcom osiedla wideodomofony. W ofercie znajdują się przestronne mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, a także praktyczne kawalerki. Metraże wszystkich dostępnych lokali mieszczą się w przedziale od 26 mkw do 100 mkw. Mieszkania posiadają przestronne balkony lub ogródki oraz duże okna, które doskonale doświetlają wnętrza.

Atutem inwestycji Enclave jest też możliwość wykończenia mieszkań pod klucz. Oferta programu Atelier skierowana jest do klientów, którzy chcą uniknąć stresu, oszczędzić swój czas oraz pieniądze inwestowane podczas urządzania i wykańczania własnego „M”. Program obejmuje między innymi montaż: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. W jego ramach dostępne są trzy pakiety wykończeniowe: Tendance, Chic oraz Elagante.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych