PARTNER PORTALU

Osiedle Europejskie z nowymi mieszkaniami

Realizowane przez Budnex Osiedle Europejskie w Gorzowie zyskało kolejne 101 mieszkań. Dziesiąty budynek z tego dużego założenia urbanistycznego uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Autor: HouseMarket.pl 23 marca 2017 15:01

Większość klientów odebrała już klucze do nowych mieszkań. Inwestor realizuje w tym miejscu kolejne dwa budynki. Pierwszy z nich trafi do właścicieli już październiku tego roku.

Osiedle Europejskie to praktycznie nowa dzielnica Gorzowa zaprojektowana w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Gorzowskie Murawy. Budynki położone są tu przy ulicach, których nazwy wywodzą się od europejskich stolic. – Jesteśmy gorzowską firmą, a Osiedle Europejskie to nasz flagowy projekt w rodzinnym mieście. Zainteresowanie tą lokalizacją jest bardzo duże, o czym świadczą kolejne etapy tej inwestycji . Wraz z rozbudową osiedla inwestujemy też w infrastrukturę towarzyszącą jak mini pasaż handlowy przy wjeździe do inwestycji – mówi Monika Golec z firmy Budnex.

- W oddanym do użytku budynku nadal mamy dostępne wolne mieszkania. W ofercie są lokale trzypokojowe o powierzchni od 58 do 75 mkw. Do każdego z nich należy balkon o powierzchni nawet 19 mkw. – dodaje.

W sześcioklatkowym budynku położonym pomiędzy ulicami Brukselską i Lizbońską znalazło się 101 mieszkań o powierzchni od 31 do 75 mkw. Sześciopiętrowe klatki wyposażone zostały w cichobieżne, nowoczesne windy. W piwnicach budynku znalazły się garaże jedno i dwustanowiskowe oraz komórki lokatorskie. Jak podkreśla inwestor, oddany do użytku budynek jest ostatnim, w którym  zlokalizowano mieszkania dwupoziomowe.

Na Osiedlu Europejskim firma Budnex aktualnie realizuje kolejne dwa budynki wielorodzinne. Pierwszy z nich gotowy będzie jesienią tego roku. Kolejny zostanie oddany do użytku na początku przyszłego roku. W przeciągu następnych dwunastu miesięcy w tej lokalizacji inwestor odda do użytku blisko 150 mieszkań. Projekty kolejnych budynków są już w przygotowaniu.

Równolegle firma Budnex w Gorzowie realizuje inny projekt wielorodzinny zlokalizowany w dzielnicy Górczyn. Przy Placu Jana Pawła II powstają jednocześnie dwa budynki wielorodzinne, w których powstanie blisko 230 mieszkań.

Warto podkreślić, że tylko w zeszłym roku we wszystkich swoich lokalizacjach, czyli Gorzowie, Zielonej Górze, Poznaniu, Swarzędzu, Szczecinie i Dziwnówku deweloper sprzedał blisko 1100 mieszkań. Jeszcze w tym roku firma Budnex planuje rozpocząć realizację nowej inwestycji  w kolejnym mieście.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych