PARTNER PORTALU

Osiedle Fi: Wykończone apartamenty w super ofercie

Grupa deweloperska Megapolis, która zbudowała Osiedle Fi w Krakowie ma w ofercie ostatnie wolne mieszkania wykończone pod klucz. Do kupienia zostały również lokale użytkowe i pracownie z ogrodami.

Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2016 10:16

Pracownia jest ofertą dla wszystkich, którzy chcą łączyć pracę z domowym zaciszem. Mieszkania użytkowe na parterze oferowane są z 23-procentową stawką VAT, dzięki temu odznaczają się korzystną ceną netto. Przykładowe możliwości wykorzystania to: gabinety stomatologiczne, biuro rachunkowe, pracownie architektoniczne, sklep wysyłkowy. Dodatkowym atutem jest to, że do większości pracowni przyporządkowane są ogrody.

Osiedle Fi jest zespołem pięciu siedmiokondygnacyjnych, wolnostojących budynków mieszkalnych. Inwestycja zlokalizowana została w krakowskiej dzielnicy Podgórze, pomiędzy ulicami: Rzemieślniczą i Szafrana. Zimą 2015 roku kompleks oddano do użytku.

Całość charakteryzuje się prostą, białą elewacją przeplataną kontrastującymi pasami okien w tonacjach grafitu i ciepłych szarości. Ten dynamiczny rysunek dodaje osiedlu elegancji, natomiast miedziane panele użyte do wykończenia ostatniej kondygnacji idealnie wpisują się w historyczną panoramę Krakowa.

Osiedle Fi objęte zostało całodobowym systemem monitoringu, a ruch kołowy skierowano do podziemi. Na osiedlu wykorzystano m.in. instalacje solarne i systemy użytkowania wody deszczowej.

Inwestycja ma swoją restaurację, strefę aktywności na specjalnie stworzonych boiskach oraz SPA. Mieszkańcy mogą korzystać również z placów zabaw i przedszkola.

Deweloper zadbał również o to, by zminimalizować koszty utrzymania lokali. Ciepłe ściany z pogrubioną warstwą ocieplenia zapewniają co najmniej siedmiokrotnie wyższą niż normatywna izolacyjność termiczną.

Energooszczędne okna nie tylko maksymalnie doświetlają wnętrza, ale również – dzięki zastosowaniu trzech zamiast dwóch szyb z dodatkowo pogrubioną, drewnianą ramą – zachowują wysokie parametry izolacyjne. Ogniwa słoneczne zamieniają światło słoneczne na energię elektryczną i tym sposobem oświetlają teren osiedla w sposób ekonomiczny i przyjazny środowisku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych