PARTNER PORTALU

Osiedle Forma. Mieszkania z prywatną siłownią

Archicom rozpoczął pracę nad nową inwestycją. Osiedle Forma zlokalizowane we Wrocławiu będzie liczyło 135 nowych mieszkań. W budynku przewidziano również osiedlowy klub fitness.

Autor: housemarket.pl 10 sierpnia 2017 12:32

Docelowo Forma będzie kompleksem pięciu budynków, liczących ponad 500 mieszkań. W sprzedaży znajdują się obecnie dwa pięciopiętrowe budynki realizowane w ramach pierwszego etapu inwestycji obejmującego łącznie 267 mieszkań. Aktualna oferta to funkcjonalne 2-, 3- i 4- pokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do 74 mkw. z balkonami lub tarasami. Ceny mieszkań na osiedlu Forma zaczynają się od 5 250 zł mkw., a klienci mają również możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym oraz komórek lokatorskich. Poszukujący swojej pierwszej nieruchomości wciąż mogą liczyć na dopłaty z programu MdM.

Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do swoich mieszkań na początku 2019 r. 

Osiedle Forma wykorzystuje sprawdzone rozwiązania architektoniczne stosowane przez Archicom na realizowanych wcześniej, docenianych przez mieszkańców osiedlach społecznych. Będzie też miejscem sprzyjającym sąsiedzkiej integracji, dzięki przeznaczonemu dla mieszkańców klubowi fitness o powierzchni 80 mkw i zewnętrznej siłowni. Na osiedlu powstaną dwa place zabaw dla dzieci oraz miejsca odpoczynku wśród zlokalizowanej na terenie zieleni. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych