PARTNER PORTALU

Osiedle Forma. Są kolejne mieszkania

Dom Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach kontynuacji II etapu Osiedla Forma zlokalizowanego na warszawskiej Pradze Południe. W kolejnej fazie II etapu powstanie łącznie 213 lokali.

Autor: housemarket.pl 26 lutego 2018 10:52

Osiedle Forma zlokalizowane jest u zbiegu ulic Motorowej i Ostrobramskiej, na dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Pradze Południe. W kolejnej fazie II etapu powstanie łącznie 213 lokali w trzech budynkach: o kaskadowej wysokości 4 i 8 pięter. Nowoczesne osiedle łączy architekturę ze sztuką, co wyróżnia inwestycję.

Termin planowanego przekazania gotowych lokali to III kwartał 2019 roku. Docelowo na osiedlu zaplanowano 507 lokali.

Projekt kontynuacji II etapu przygotowała pracownia architektoniczna Hermanowicz Rewski Architekci, a generalnym wykonawcą jest Unibep. 

W budynkach E, F, G zaliczanych do kolejnej fazy II etapu, zaplanowano 210 funkcjonalnych i nasłonecznionych mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 35 mkw. do 110 mkw. oraz 3 lokale usługowe, zlokalizowane od ul. Ostrobramskiej. Mieszkania będą posiadać przeszklone loggie, tarasy, balkony lub przynależne do mieszkań na parterze ogródki, w cenie mieszkań.

Ceny za mkw. kształtują się od 8 080 zł do 9 390 zł. Dla mieszkańców osiedla przewidziano łącznie 177 miejsc w garażu podziemnym oraz 31 komfortowych miejsc postojowych na terenie osiedla. Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym to 33 tys. zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych