PARTNER PORTALU

Osiedle Górna III w Płocku czeka na mieszkańców

Budowane przez Amabud osiedle Górna III składa się z siedmiu bloków czterokondygnacyjnych, osadzonych na garażach podziemnych. Do każdego mieszkania przyporządkowany jest podziemny, zamknięty garaż z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej.

Autor: HouseMarket.pl 23 marca 2016 09:25

Na osiedlu Wyszogrodzka, przy ulicy Górnej powstaje nowe osiedle domów wielorodzinnych. Teren ten jest nową rozwojową lokalizacją łączącą w sobie walory centralnego usytuowania w mieście z zaletami spokojnego położenia w okolicach Wisły.

Czy do centrum na Stare Miasto, czy na zakupy do galerii handlowych na Podolszycach wszędzie jest równie blisko i wygodnie do dotarcia. Inwestycja realizuje plany nowoczesnego osiedla kameralnych budynków jednoklatkowych.

Etap Górna III nawiązuje do architektury powstałego wcześniej etapu osiedla Górna I oraz Górna II. Osiedle Górna III składa się z siedmiu bloków czterokondygnacyjnych, osadzonych na garażach podziemnych. Do każdego mieszkania przyporządkowany jest podziemny, zamknięty garaż z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej. Wejście do klatki możliwe jest z dwóch stron budynku.

W ofercie są mieszkania od 31 mkw. do 76 mkw. Dwupokojowe lokale zaczynają się od 31 mkw., trzypokojowe - od 52 mkw., a czteropokojowe – od 64 mkw. Cena za metr kwadratowy - od 3990 zł brutto (zawiera już 8 proc. podatku VAT).

Mieszkanie pokazowe można zobaczyć tu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych