PARTNER PORTALU

Osiedle Green Home finiszuje

Okolica Szosy Kisielińskiej przy ulicy Suwalskiej w Zielonej Górze w czerwcu wzbogaci się o trzy czterokondygnacyjne budynki. Osiedle Green Home to projekt, w ramach którego powstają 92 mieszkania z komórkami lokatorskimi oraz garażami. Projekt zostanie przekazany mieszkańcom już w czerwcu.

Autor: HouseMarket.pl 13 kwietnia 2017 10:28

Obecnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynków i przy zagospodarowaniu terenu. Przyszli mieszkańcy klucze do własnych M otrzymają już na początku czerwca. – Przygotowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, dzięki czemu większość z proponowanych lokali znalazła już swoich nabywców. W sprzedaży pozostało około 30 mieszkań – mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Co istotne deweloper zadbał o dodatkowe udogodnienia. Do każdego mieszkania przynależy darmowa komórka lokatorska. Ponadto powstaną naziemne garaże i dwie podziemne hale garażowe, które pomieszczą 30 garaży. – Nabywcy mieszkań nie muszą ponosić dodatkowych kosztów na kupno pomieszczenia gospodarczego, otrzymują je wraz z mieszkaniem – podkreśla Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. W ramach budynków 7, 9 i 15 powstają mieszkania o zróżnicowanym metrażu wahającym się od 47 do 81 mkw. Są to zarówno dwupokojowe, jak i większe – trzy i czteropokojowe lokale. Cena lokali mieszczących się na parterze wynosi 3850 zł/mkw., natomiast wyższe kondygnacje to koszt do 3950 zł/mkw.

Inwestycja zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku. W okolicy znajdują się malownicze tereny pozwalające na aktywne spędzenie czasu w otoczeniu natury. Ponadto atutem osiedla Green Home jest dobra komunikacja z centrum, jak i obwodnicą miasta zapewniająca szybki i dogodny dojazd do miejsca pracy czy na zakupy do centrów handlowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych