PARTNER PORTALU

Osiedle Hubertus hitem ECO-Classic

Eco-Classic kończy sprzedaż mieszkań w swojej największej zrealizowanej w Warszawie inwestycji - osiedlu Hubertus. Na koniec roku w ofercie pozostaje jedynie 11 mieszkań i cztery lokale użytkowe.

Autor: HouseMarket.pl 08 lutego 2017 11:44

Wraz z nimi deweloper oferuje możliwość zakupu lokalu w którym funkcjonowało biuro sprzedaży oraz dodatkowych miejsc postojowych lub piwnic. Hubertus to realizowany w sześciu etapach projekt liczący prawie 1200 lokali, którego ostatni budynek ze 145 mieszkaniami został oddany do użytku w trzecim kwartale 2016.

Ostatnie gotowe mieszkania

Ostatnie gotowe mieszkania dostępne w inwestycji znajdują się w budynkach zrealizowanych w ramach piątego i szóstego etapu. W ofercie ECO-Classic znajduje się 11 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 50,84 do 116,61 w cenie od 7722 zł/mkw. do 8450 zł/mkw.

- Osoby poszukujące gotowych do odbioru mieszkań z rynku pierwotnego, które marzą by zamieszkać na nowym, ale jednocześnie pełnym zieleni osiedlu zapraszamy na osiedle Hubertus – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic. – W naszej ofercie posiadamy jeszcze kilkanaście lokali - jedno mieszkanie dwupokojowe, dziewięć lokali trzypokojowych i jedno czteropokojowe. Dodatkowo, w związku z dobiegającym końca procesem sprzedaży mieszkań, oferujemy nowym i dotychczasowym mieszkańcom możliwość dokupienia miejsc postojowych oraz piwnic w promocyjnych cenach.

Rekordowa sprzedaż

Rok 2016 dla osiedla Hubertus rokiem rekordowej sprzedaży.

- W tej inwestycji odnotowaliśmy kilkudziesięcioprocentowy wzrost sprzedaży w stosunku do poprzedniego roku. Większym niż w ostatnich latach zainteresowaniem cieszyły się mieszkania trzypokojowe, liczące ok. 70 mkw. oraz oferowane w ramach inwestycji lokale komercyjne. Obecnie w ofercie pozostają już tylko cztery lokale użytkowe, w tym o 230-metrowej powierzchni w pełni wykończone biuro, w którym mieściło się biuro sprzedaży inwestycji– wylicza Zuzanna Kordzi.

Hubertus. Komfort życia na 4,5 ha

Wybudowane przy ulicy Obrzeżnej w Warszawie osiedle Hubertus, to inwestycja dla osób, które poszukują mieszkania w modnej dzielnicy, w sąsiedztwie biurowego city na Służewcu, jednocześnie oczekując od inwestycji wygód, wynikających z bliskości infrastruktury miejskiej i spokoju, jaki zapewnia zielone otoczenie.

Inspirowane zasadami holenderskiego woonerf osiedle wolne jest od ruchu samochodowego na terenie osiedla. Dzięki temu inwestycja stanowi zamknięty, bezpieczny teren, zapewniający dzieciom idealne miejsce do nieskrępowanej zabawy, a dorosłym relaks w uporządkowanej zazielenionej przestrzeni.

Hubertus to inwestycja pomyślana i realizowana na liczącej ponad 4,5 ha działce jako miejsce komfortowego życia. Zaprojektowana została na kształt małego, niezależnego miasteczka: kwartały mieszkalne mają wewnętrzne dziedzińce, które łączy wspólna, biegnąca wzdłuż osiedla ponadpółkilometrowa aleja z placami zabaw, fontannami, alejami i blisko 700-metrową przestrzenią o charakterze ogrodowo-parkowym. Hubertus jest najbardziej zieloną inwestycją mieszkaniową tej części Warszawy. Rekreacyjne tereny zielone osiedla zajmują blisko 11 tys. mkw.

Atutami inwestycji są także dobra komunikacja z innymi częściami miasta (w sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki autobusowe, a w odległości ok. 5 minut  spacerem przystanki tramwajowe) oraz bliskość obiektów infrastruktury społecznej (szkoła, przedszkole, przychodnia, dom kultury, poczta) i rozrywkowo-handlowych (Galeria Mokotów).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych