PARTNER PORTALU

Osiedle Hubertus na celowniku młodych małżeństw

Rodziny z małymi dziećmi i młode małżeństwa są najliczniejszą grupą klientów, zainteresowanych zakupem mieszkania na budowanym przez ECO-Classic osiedlu Hubertus.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2015 16:52

W tej grupie największą popularnością cieszą się mieszkania 3-pokojowe i większe. Ceny dużych mieszkań oferowanych w ostatnim etapie osiedla wahają się od 7,8 tys. zł do 9,5 tys. zł/mkw.

Budowane przez ECO-Classic na warszawskim Służewcu osiedle Hubertus to inwestycja od początku realizowana z myślą o rodzinach. Zaprojektowana na kształt małego miasteczka, w swej strukturze jest samodzielna: kwartały mieszkalne mają wewnętrzne dziedzińce, które łączy wspólna, biegnąca wzdłuż osiedla ponad półkilometrowa aleja z placami zabaw, licznymi alejami i miejscami wypoczynku, bogata oferta komercyjna znajdujących się w inwestycji lokali handlowych została tak skomponowana, by zapewniać mieszkańcom możliwie najszerszy zakres usług, a obecność asystentów concierge - opiekę i wsparcie w organizowaniu wielu codziennych spraw dla dorosłych oraz szereg zajęć artystycznych, edukacyjnych i rozrywkowych dla najmłodszych.

- Dla osób mających dzieci ilość wolnej przestrzeni i terenów, na których mogą się bawić i odpoczywać jest bardzo ważna. Mieszkańcy faktycznie korzystają z przestrzeni osiedlowej i integrują ze sobą, co pokazuje że dobrze czują się w zaprojektowanym otoczeniu. W Hubertusie mamy dwa place zabaw, dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci w różnym wieku. Maluchy również chętnie bawią się też przy fontannach i w altanach. Starsze dzieci mogą bezpiecznie biegać i jeździć na rowerach, rolkach czy hulajnogach, gdyż osiedle wolne jest od ruchu samochodowego oraz pozbawione barier architektonicznych. Na osiedlowych alejach i ocienionych ławeczkach często widujemy zarówno przyszłe mamy, jak i mamy z dziećmi w wózkach – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic.

Położonemu na liczącej blisko 4,5 ha działce kompleksowi towarzyszą zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego z  kwartałów oraz starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami. Zieloną klamrą spinającą inwestycję, będzie ponad 700-metrowy park, zaprojektowany przy VI etapie, w sąsiedztwie ostatniego budynku.

Mieszkania zaprojektowane w Hubertusie zostały również pomyślne w sposób odpowiadający zainteresowaniu rodzin z dziećmi. Część mieszkań ma wydzielone jako osobne pomieszczenie kuchnie i jadalnie oraz wyraźnie wyodrębnione strefy dzienne i osobiste, nocne mieszkańców. W VI etapie deweloper zaplanował też większą ilość mieszkań 4-pokojowych i większych oraz mieszkania dwupoziomowe, do 179 mkw., z osobnym wejściem i własnym, około 60-metrowym,ogródkiem.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych