PARTNER PORTALU

Osiedle Imperia ożywiło zaciszną część Pruszkowa

Yuva Development buduje Imperię na ul. Staszica w Pruszkowie. Stonowana kolorystycznie zewnętrzna elewacja budynku podkreśla zamysł projektantów – uniwersalność i nowoczesność architektury.

Autor: HouseMarket.pl 11 lipca 2016 16:46

Wielorodzinny budynek w najwyższych punktach liczy 12 kondygnacji. Garaż podziemny pod budynkami zapewnia zminimalizowanie ruchu kołowego na terenie osiedla. Stąd do wybranego mieszkania zawiozą mieszkańców cichobieżne windy. Na parterze budynku usytuowano lokale usługowe – sklepiki, kawiarnie i drobne usługi.

W pierwszym etapie inwestycji deweloper oferuje 110 mieszkań o powierzchni od 28 do 85 mkw. z widnymi kuchniami, ustawnymi pokojami i słonecznymi balkonami. Generalnym wykonawcą osiedla jest Budner.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Yuva Development stworzyła możliwość łączenia mieszkań oraz dokonywania drobnych zmian lokatorskich. Propozycja dotyczy wybranych lokali. Wszystkie mieszkania zaopatrzone są w domofony, a wjazd do garażu podziemnego sterowany jest automatycznie.

Imperia położona jest w cichej części Pruszkowa, z dala od ruchliwych miejskich arterii. Niewątpliwym atutem jest bliskość stacji PKP i SKM, będącej szybkim i sprawnym połączeniem z centrum Warszawy. Podróż trwa 20 minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych