PARTNER PORTALU

Osiedle Iskra VI z pozwoleniem na budowę

Iskra VI to nowe osiedle mieszkaniowe realizowane przez ED Invest we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową Gocław Lotnisko. W ramach inwestycji powstanie pięć budynków wraz z terenami rekreacyjnymi i placami zabaw dla dzieci.Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2015 10:38

Mieszkania jednopokojowe przy ul. ul. Jugosłowiańskiej 17 na Gocławiu mają około  27 mkw. Dwupokojowe z aneksem kuchennym liczą od 39 mkw., a te z oddzielną kuchnią od 50 mkw. do 55 mkw. Natomiast trzypokojowe z aneksem kuchennym mają od 55 mkw., a te z oddzielną kuchnią od 65 mkw. Czteropokojowe lokale z aneksem kuchennym liczą około  69 mkw.

Iskra VI to nowe osiedle mieszkaniowe realizowane przez ED Invest we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową Gocław Lotnisko. W ramach inwestycji powstanie pięć budynków wraz z terenami rekreacyjnymi i placami zabaw dla dzieci.

Trzynastopiętrowy budynek A został zrealizowany jako pierwszy i obejmuje 176 mieszkań, siedem lokali usługowych oraz dwupoziomową halę garażową. Spółka uzyskała dla tego budynku ostateczną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie. Kolejne etapy osiedla w przygotowaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych