PARTNER PORTALU

Osiedle Kameralne dobrze się sprzedaje

Grupa Robyg sprzedała już ponad 80 proc. mieszkań w ósmym etapie Osiedla Kameralnego. Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Bemowie i docelowo składać się będzie z ponad 900 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2016 12:25

Od marca br. w sprzedaży jest także czteropiętrowy budynek w ramach czwartego etapu inwestycji, w którym powstaje 40 lokali o powierzchni od 41 mkw. do 91 mkw.

- Atuty Bemowa sprawiają, że liczba mieszkańców dzielnicy szybko rośnie. W związku z tym postanowiliśmy ulokować tu aż dwie nasze inwestycje – Young City oraz Osiedle Kameralne. Stałe zainteresowanie klientów sprawia, że oba projekty są regularnie rozwijane. Tylko na Osiedlu Kameralnym planujemy budowę ponad 900 mieszkań – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg.

Osiedle Kameralne to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które chciałyby zamieszkać w spokojnej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu do centrum stolicy. Jest zlokalizowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym na mapie Warszawy – gdzie do dyspozycji są liczne linie autobusowe i tramwajowe. To sprawia, że wystarczy zaledwie 20 minut, by znaleźć się w Śródmieściu. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się wiele obiektów usługowych, kulturowych i sportowo-rekreacyjnych.

Osiedle Kameralne, tak jak wszystkie inwestycje grupy Robyg powstaje w standardzie Smart House. Usługa jest darmowa i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Poszczególne moduły systemu pozwalają na zdalne sterowanie multimediami oraz sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych