PARTNER PORTALU

Osiedle Kasieńka rozrasta się w zielonej oazie

Realizowane przez Sokołowski Inwestycje Osiedle Kasieńka powstaje kilometr od południowej granicy Wrocławia. Budowane jest w systemie zabudowy szeregowej. Częstym widokiem są sarny i bażanty przychodzące z okolicznych rezerwatów przyrody.

Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2017 10:10

Dodatkowym atutem lokalizacji Osiedla Kasieńka jest bliskość stacji PKP, sklepów, szkół, przedszkoli i innych obiektów użyteczności publicznej. Budynki są wykonane według pięciu niepowtarzalnych projektów. W powierzchni mieszkalnej uwzględniono miejsce na kominek.

Cena mieszkania obejmuje komórkę lokatorską o powierzchni ponad 15 mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie również garaż.

Osiedle budowane jest w systemie zabudowy szeregowej. Jeden segment składa się z przyziemia z garażem i częścią gospodarczą, parteru oraz piętra. Szerokość segmentów to: Pergole - 7,5 m, Daszki - 8,5 m i Plastry - 7,5 m. W segmentach Plastry oraz Pergole wydzielone zostały dwa niezależne mieszkania: jedno na parterze wraz z działką, a drugie na piętrze. Do powierzchni użytkowej mieszkania dochodzi powierzchnia połowy przyziemia, czyli ok. 35 mkw., gdzie znajduje się garaż i pomieszczenie gospodarcze.

W przypadku Daszków każdy segment stanowi osobny dom, do którego należy komórka lokatorska, zadaszone miejsce postojowe oraz duży ogród.

Segmenty Plastry zostały sprzedane i oddane do użytku. Drugi etap budowy osiedla – Pergole został oddany w czerwcu 2016 roku. Daszki, czyli trzeci etap inwestycji zostanie oddany w sierpniu 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych