PARTNER PORTALU

Osiedle Klimaty się rozrasta

Osiedle Klimaty to znana na trójmiejskim rynku inwestycja, którą cechuje trzypiętrowa zabudowa z mansardowymi dachami. Inwesting ruszył z budową drugiego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 20 maja 2016 16:19

Osiedle Klimaty 2 powstaje w atrakcyjnym fragmencie osiedla Morena, w pobliżu Stawu Wróbla i Potoku Siedlickiego. W skład inwestycji wchodzą trzy budynki wielorodzinne o podwyższonym standardzie, składające się z czterech lub pięciu kondygnacji nadziemnych.

Znajdują się w nich mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych. W podziemiu zaprojektowano hale garażowe z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych oraz pomieszczenia piwniczne i administracyjno - techniczne. Klatki schodowe wyposażone będą w windy.

Nieopodal osiedla znajduje się stacja Trójmiejskiej Kolei Metropolitalnej Gdańsk – Jasień, usytuowana przy kolejnym pięknie zagospodarowanym stawie retencyjnym oraz terenach leśnych należących do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje dzielnicowe centrum handlowe a w niewielkiej odległości także szkoła, przychodnia zdrowia i żłobek. Realizowany układ drogowy zapewni bardzo dobre skomunikowanie z obwodnicą i centrum Gdańska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych