PARTNER PORTALU

Osiedle Klonowe kameralną enklawą mieszkań w Wieliczce

Realizowane przez Savan Investments Osiedle Klonowe 11 w Wieliczce przy ul. Zbożowej to enklawa trzydziestu czterech mieszkań o powierzchni 62,85 mkw. i 68,03 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 02 stycznia 2017 16:11

Każde mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przynależnego miejsca postojowego, a także ogródka dla mieszkań na parterze lub strychu dla tych na piętrze. Mieszkania posiadają własne, odrębne wejścia, wyposażone są w systemy grzewcze oraz opcjonalnie w systemy alarmowe i inteligentnego domu.

Budynki charakteryzują się wskaźnikiem zapotrzebowania na energię pierwotną o 46 proc. niższym niż przewiduje norma wg warunków technicznych z 2014 r. Osiedle Klonowe objęte jest programem Mieszkanie dla Młodych.

Całe realizowane etapami Osiedle Klonowe to sto trzydzieści trzy domy i mieszkania, położone na obszarze 2,5 ha w Wieliczce przy ul. Zbożowej, 150 m od granic Krakowa i ok. 12 kilometrów na południe od jego centrum. Inwestycja stanowi urbanistyczną całość wraz systemem dróg wewnętrznych i oświetleniem. Wjazd do Osiedla Klonowego odbywa się drogą asfaltową od ulicy Bogucickiej w Krakowie.

Dojazd do osiedla zapewnia droga krajowa E4 oraz połączenie autostradowe A4 wraz z dwoma węzłami, z których jeden znajduje się w odległości ok. 1,5 km, a drugi ok. 2,7 km. Dwa kilometry od osiedla usytuowany jest przystanek Kolei Aglomeracyjnej.

Planowany termin realizacji inwestycji to trzeci kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych