PARTNER PORTALU

Osiedle Kolorowe 2 w Malborku rośnie zgodnie z planem

Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe Przyszłość Piotr Wysocki rozpoczęło realizację czwartego, ostatniego już budynku na osiedlu Kolorowym 2. W trzypiętrowym i dwuklatkowym obiekcie zaplanowano 32 lokale mieszkalne – od jednopokojowych do czteropokojowych.

Autor: HouseMarket.pl 26 lutego 2016 12:36

Budowane przez Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe Przyszłość Piotr Wysocki Osiedle Kolorowe 2 będzie przedłużeniem Osiedla Kolorowego, znajdującego się przy ul. Smoluchowskiego w Malborku. Składać się będzie z czterech budynków wielorodzinnych - czteropiętrowych i trzypiętrowych o jasnej kolorystyce i dużych przeszkleniach.

Bloki ustawione zostaną w układzie zbliżonym do planu kwadratu, tworzącym wnętrze urbanistyczne w postaci rozległego, wewnętrznego dziedzińca. Przestrzeń pomiędzy budynkami zostanie wypełniona zielenią w układzie niewielkich założeń o charakterze parkowym z placem rekreacyjnym i placem zabaw. W bezpośrednim sąsiedztwie miejsc parkingowych i drogi zaprojektowano obudowany zespół śmietników ukryty w zieleni.

Obecnie trwa realizacja czwartego, ostatniego już budynku na osiedlu mieszkaniowym Kolorowe 2. W tym trzypiętrowym i dwuklatkowym obiekcie zaplanowano 32 lokale mieszkalne – od jednopokojowych do czteropokojowych. Rozkład metraży ma wyglądać następująco: jednopokojowe – od 27,30 mkw. do 29,92 mkw., dwupokojowe – od 36,61 mkw. do 36,78 mkw., trzypokojowe – od 53,35 mkw. do 58,45 mkw. i czteropokojowe –76,58 mkw. Wszystkie lokale mieszkalne zaprojektowano z loggiami. W kondygnacji podziemnej zaplanowano garaże oraz piwnice.

Budynek powstanie przy wykorzystaniu energooszczędnych technologii, a także naturalnych materiałów wykończeniowych. Wykończenie w tzw. standardzie deweloperskim. Planowany termin zakończenia inwestycji to październik 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych