PARTNER PORTALU

Osiedle Koninko oazą dla poznaniaków

Przemyślana architektura w skandynawskim stylu oraz naturalne materiały wykończeniowe podkreślają nowoczesność i estetykę inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 23 czerwca 2016 11:13

Wybierając lokalizację firma Skaland Property & Building kierowała się dwoma priorytetami: sprawnym połączeniem z Poznaniem, ponieważ mieszkańcami osiedla są osoby pracujące w stolicy Wielkopolski oraz bogactwem lokalnej infrastruktury i terenów zielonych, niezbędnych elementów niezakłóconego, podmiejskiego stylu życia.

Koninko usytuowane jest w gminie Kórnik. To tereny wyróżniające się bogactwem atrakcji i szlaków turystycznych. Idealnym miejscem rodzinnych wypraw jest owiany legendą Zamek w Kórniku, obiekt uznany za pomnik historii Polski. Wymarzonym miejscem spacerów jest niezwykły i monumentalny park – arboretum, w którym na powierzchni 40 ha znajduje się ponad 3 tys. gatunków drzew i krzewów z całego świata.

Dojazd z Koninka do centrum Poznania trwa 15 minut. Przejazd do autostrady A2 to tylko pięć minut. Wygodne połączenie Trasą Katowicką można uzupełnić sprawnym połączeniem komunikacją miejską - przystanek autobusowy łączący z Franowem i Ratajami znajduje się na terenie osiedla.

Przemyślana architektura w skandynawskim stylu oraz naturalne materiały wykończeniowe podkreślają nowoczesność i estetykę inwestycji. Spójne elementy architektury stwarzają poczucie ładu przestrzennego, a przemyślany układ mieszkań cechuje prostota i funkcjonalność rozwiązań. Kameralna zabudowa oraz ogrody i tarasy pozwolą cieszyć się przestrzenią i otoczeniem.

Mieszkania jednopoziomowe zlokalizowane są na parterze, z wygodnym dostępem do prywatnego ogrodu. Układ pomieszczeń, dzięki przestrzeni na garderobę i zabudowę meblową, umożliwia oddzielenie strefy dziennej – salonu z kuchnią i wejściem na ogród, od strefy prywatnej – sypialni i pokoju.

Funkcjonalna i otwarta przestrzeń kuchni i pokoju dziennego umożliwia swobodną aranżację, a duże okna pozwalają cieszyć się widokiem ogrodu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych