PARTNER PORTALU

Osiedle Królewskie w Rumi czeka na mieszkańców

Trwa budowa drugiego budynku Osiedla Królewskiego w zielonej części Rumii przy ul. Dębogórskiej 82. Powstaną 232 mieszkania o powierzchni od 27,4 do 74,2 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 31 grudnia 2015 11:38

Pierwszy etap inwestycji JHM Development obejmował wykonanie budynku, zlokalizowanego przy ul. Dębogórskiej 84. W maju 2015 r. rozpoczęła się budowa drugiego budynku, zlokalizowanego przy ul. Dębogórskiej 82. W ramach tego etapu powstaną 232 mieszkania o powierzchni od 27,4 do 74,2 mkw. oraz pięć lokali usługowych.

Pod budynkiem znajdzie się podziemna hala garażowa, w której przewidziano 128 miejsc postojowych. Zakończenie prac budowlanych w ramach drugiego etapu zaplanowano na 31 maja 2017 r. Lokalizacja Osiedla gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Wygodę zapewni bliskość sklepów, przedszkoli, szkół oraz obiektów infrastruktury sportowej.

Osiedle Królewskie oferuje lokale od jednopokojowych do czteropokojowych. Każde mieszkanie znajdujące się parterze posiada własny ogródek, zaś te umiejscowione na piętrach - balkony lub tarasy.

Na wydzielonych i dostępnych wyłącznie dla mieszkańców zielonych dziedzińcach znajdzie się kolorowy plac zabaw dla dzieci. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnią cyfrowe domofony oraz kamery montowane na słupach oświetlenia ulicznego i osiedlowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych