PARTNER PORTALU

Osiedle Ku Słońcu - nie ma już połowy mieszkań

Polnord wyprzedał ponad połowę mieszkań dostępnych w ramach inwestycji Ku Słońcu. Osiedle składa się pięciu wielorodzinnych budynków, z których ostatni zostanie oddany do użytku w przyszłym roku.

Autor: housemarket.pl 19 września 2017 13:48

- Inwestycje łączące w sobie zalety życia w mieście przy jednoczesnym bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych cieszą się niezmiennie dużą popularnością, a takich ofert w naszym portfelu nie brakuje. Projektując nasze osiedla w dużych aglomeracjach, zwracamy uwagę nie tylko na jakość i estetykę wykonania obiektów i ich bezpośredniego otoczenia, ale także na to, by lokalizacja zapewniała mieszkańcom komfort korzystania ze wszystkich walorów oferowanych przez miasto – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord. 

Jak informuje deweloper, Ku Słońcu to jedno z najlepiej skomunikowanych osiedli w Szczecinie. Do oddalonego o 3 km centrum miasta mieszkańcy osiedla dostaną się w kilka minut wygodną Aleją Ku Słońcu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowe i usługowe oraz infrastruktura miejska, tj. szkoły, przedszkola, placówki służby zdrowia oraz obiekty sportowe i rekreacyjne. Jednocześnie osiedle pozwala cieszyć walorami przyrodniczymi miasta, gdyż na terenie dzielnicy Gumieńce znajduje się jezioro Słoneczne i rzeka Bukowa.

- Wykorzystane materiały są energooszczędne, co sprawia, że koszty eksploatacji mieszkań będą bardzo niskie - informuje Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Polnord. – Atutem inwestycji jest bardzo starannie i kameralnie zaprojektowana zabudowa z zielenią wewnątrz osiedla, dwoma placami miejskimi, terenami rekreacyjnymi oraz punktami usługowymi zlokalizowanymi w parterach budynków - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych