PARTNER PORTALU

Osiedle Kuźniki. Nowa inwestycja Triada Dom

Osiedle Kuźniki przy ul. Hermanowskiej we Wrocławiu to najnowsze przedsięwzięcie spółki Triada Dom Developer. Łącznie w trzech budynkach zaprojektowano 175 mieszkań o powierzchni od 32 mkw. do 67 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 01 lutego 2017 17:09

Teren inwestycji obejmuje budowę trzech pięciopiętrowych budynków wielorodzinnych A, B oraz C, wraz z garażami podziemnymi oraz z infrastrukturą towarzyszącą. Budynek A budowany będzie jako pierwszy, powstanie w nim 35 mieszkań. W budynku B zaplanowano 30 mieszkań, natomiast budynek C pomieści ich 110.

Łącznie, w trzech budynkach zaprojektowano 175 mieszkań o powierzchni od 32 mkw. do 67 mkw. Deweloper zaplanował również 154 komórki lokatorskie, 14 garaży indywidualnych, 81 miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz 81 zewnętrznych miejsc postojowych.

W parterze budynków znajdować się będą wiatrołapy, komórki lokatorskie, wózkownie i rowerownia. Pod każdym z budynków powstanie garaż podziemny, którego dach zaprojektowano jako zielone tarasy, pełniące tym samym częściowo funkcję ogródków dla mieszkań zlokalizowanych na poziomie pierwszego piętra. Pozostałe mieszkania posiadać mają przestronne balkony, których forma i kształt będą jednocześnie stanowić cechę charakterystyczną całego osiedla.

Na terenie osiedla zaprojektowano wspólny plac zabaw. Inwestycja i jej cała infrastruktura wykończona będzie zielenią w postaci uporządkowanych trawników, tworząc tzw. woonerf z alejkami osiedlowymi i miejscami relaksu.

Niewątpliwym atutem powstającego osiedla jest jego lokalizacja. Na najbliższe sąsiedztwo składa się niewysoka zabudowa wielorodzinna, zabudowa szeregowa oraz jednorodzinna. Tuż obok inwestycji znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Okolica obfituje w liczne punkty usługowe i handlowe, zielone skwerki i siłownię zewnętrzną. Dogodną komunikację z resztą miasta zapewnia szybki dojazd do autostradowej obwodnicy Wrocławia. Dla niezmotoryzowanych kursują autobusy linii 126, 149, 122.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych