PARTNER PORTALU

Osiedle La Première ma własną aleję gwiazd

Na Dolnym Mokotowie, w pobliżu Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych powstało Osiedle La Première. Przy projektowaniu budynku wykorzystano motywy filmowe.

Autor: HouseMarket.pl 18 lipca 2016 11:53

La Première to inwestycja firmy Bouygues Immobilier Polska zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy – na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła jako inspiracja do wykończenia budynku o urozmaiconej bryle, na ciekawym, nieregularnym rzucie.

Eleganckie patio, na dziedzińcu nowoczesna rzeźba w formie kamery oraz aleja gwiazd z odciskami dłoni mieszkańców tworzą niepowtarzalny, kinowy klimat.

W dekoracji holu pojawiają się kolejne elementy związane ze światem filmu. Reflektory oraz fotografie przedstawiające gwiazdy kina kreują wyjątkowy nastrój we wnętrzu budynku, zaraz po przekroczeniu jego progu.

Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany. Dostęp do mieszkań zapewniają wideodomofony. Drzewa, krzewy i trawy wokół La Première, stanowią charakterystyczne dla tej dzielnicy zielone akcenty.

W budynku znajduje się łącznie 136 mieszkań: od jednopokojowych do czteropokojowych. Część posiada nietypowo zaprojektowane, przestronne tarasy. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych