PARTNER PORTALU

Osiedle Małysiaka. Mieszkania w zielonej okolicy

Inwestycja Małysiaka zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od centrum Krakowa. W ramach inwestycji powstanie 7 kameralnych 3-piętrowych budynków. Pierwszy etap budowy, obejmujący 2 budynki zostanie zakończony w I kw. 2019 roku.

Autor: housemarket.pl 22 stycznia 2018 09:08

Inwestycja znajduje się przy ul. bpa A. Małysiaka, na krakowskim osiedlu Dębniki. Leżące w południowo-zachodniej części miasta Dębniki to dzielnica zróżnicowana pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille.

W ramach inwestycji Małysiaka dostępne będą mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, o powierzchniach od 23 do 90 mkw. Lokale usytuowane na piętrach będą miały rozległe balkony, a na parterach ogródki. Pod budynkami znajdować będą się garaże wielostanowiskowe wraz z pomieszczeniami piwnicznymi. Bezpieczeństwo mieszkańcom inwestycji zapewni monitoring.

Inwestorem projektu jest Grupa Proins

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych