PARTNER PORTALU

Osiedle Marmurowe: Ekologiczne apartamenty oszczędne w formie

Łódzkie Osiedle Marmurowe tworzy zespół 60 apartamentów rozmieszczonych w 12 budynkach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Obecnie realizowany jest pierwszy etap inwestycji, w którym dostępne będą mieszkania trzypokojowe i czteropokojowe.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2016 14:59

Osiedle Marmurowe, inwestycja firmy Porczyńscy Investment powstaje we wschodniej części Łodzi przy ulicy Beskidzkiej 134, w pobliżu centrum handlowego M1. Osiedle zaprojektowane zostało przez pracownię Anita Gradomska & Architekci. Postawiono na nowoczesną, oszczędną w formie architekturę realizowaną w oparciu o standardy energooszczędne – wykorzystanie pomp ciepła i wysokiej klasy materiałów termoizolacyjnych.

Mieszkania od 50 mkw. do 120 mkw. zaprojektowano jako jednopoziomowe i dwupoziomowe. Wszystkie posiadają duże tarasy i ogrody.

Ponadto na terenie osiedla znajduje się plac zabaw oraz parkingi dla mieszkańców i gości. Cały teren osiedla jest ogrodzony i chroniony. Obecnie realizowany jest pierwszy etap inwestycji, w którym dostępne będą mieszkania trzypokojowe i czteropokojowe w dwóch budynkach szeregowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych