PARTNER PORTALU

Osiedle Mazurskie powstaje w Zielonej Górze

PKM Zachód uruchomił sprzedaż trzeciego etapu Osiedla Mazurskiego. W inwestycji z klimatycznymi wewnętrznymi dziedzińcami deweloper zaaranżował zarówno kawalerki w stylu mikroapartamentów, jak i dwupoziomowe lokale z antresolami.

Autor: HouseMarket.pl 19 maja 2016 14:06

PKM Zachód realizuje osiedle domów wielorodzinnych obejmujące łącznie dziewięć budynków. Budowa trzeciego etapu ruszyła w drugim kwartale 2016 r. Przy ul. Augustowskiej powstaje trzypiętrowy blok z windą i pięcioma lokalami na każdym piętrze.

Mieszkania liczą od 30 do niemal 65 mkw. Składają się z dużego salonu, pokoju lub pokojów, kuchni, łazienki i korytarza oraz balkonu. Są też cztery mieszkania dwupoziomowe z antresolami o powierzchniach do 100 mkw. i cztery kawalerki utrzymane w stylu mikroapartamentów.

Dla każdego mieszkania przewidziano piwnicę. Lokale zostały tak zaprojektowane, by można je było swobodnie łączyć w obrębie jednej kondygnacji, a także zmieniać układ wewnątrz danego lokalu, bez ingerowania w konstrukcję budynku. Wszystkie mieszkania pozwalają na znaczną swobodę aranżacyjną i funkcjonalną ze względu na brak ścian nośnych w mieszkaniach.

Deweloper proponuje również usługi w ramach własnego banku remontowo-budowlanego, czyli porady z zakresu remontowania, urządzania i dekorowania mieszkania.

Kompozycja osiedla tworzy klimatyczne wewnętrzne dziedzińce z dużą ilością zieleni, a jednocześnie wystarczającą ilością miejsc parkingowych dla wszystkich lokatorów. Zapewnione zostaną miejsca bezpiecznej zabawy dla dzieci oraz relaksu dla osób starszych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych