PARTNER PORTALU

Osiedle Metrobielany na finiszu

12 grudnia teren pod budowę czwartego etapu osiedla Metrobielany został przejęty przez generalnego wykonawcę, firmę Karmar. Budynek D stanowi ostatni etap inwestycji Metrobielany, na którą składają się budynki: A, B, C i D, zlokalizowane przy ul. Nocznickiego 25 w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 14 grudnia 2017 10:43

- W ofercie fazy D inwestycji Metrobielany mamy 227 mieszkań o powierzchni od 31 do 90 mkw. Na najwyższych piętrach znajdują się duże mieszkania, które wraz z obszernymi tarasami stworzą wygodną przestrzeń do życia dla wymagających klientów. Podobnie jak w poprzednich etapach, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże podziemne z miejscami postojowymi. Dodatkowo narożna część parteru została przeznaczona na 2 lokale handlowo-usługowe – podaje Zygmunt Chyla, prezes zarządu TK Development w Polsce.

Sprzedaż mieszkań prowadzi Emmerson. Termin ukończenia budowy został przewidziany na czwarty kwartał 2019 r.

Metrobielany to warszawskie osiedle zlokalizowane w odległości 300 metrów, tj. około 5 minut spacerem, od stacji Metro Młociny i węzła komunikacyjnego tramwajowo-autobusowego. W rejonie osiedla znajduje się miejska infrastruktura usługowa obejmująca m.in.: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, krytą pływalnię, ośrodek zdrowia. Blisko stacjimetra powstaje Galeria Młociny, czyli centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe z około 220 sklepami, restauracjami, kinem oraz lodowiskiem na dachu. Niedaleko znajdują się również naturalne zespoły leśne: Las Młociński, Lasek Lindego, Puszcza Kampinoska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych